Znajdziesz nas na:

Główna

Sportowa Wizja Informacji na nowo

Kiedyś przyszedł czas na zmiany. Oczywiście w lepszym kierunku znaczenia tego słowa. Co nowego będzie można znaleźć na łamach nowej odsłony serwisu Piaseczno Sport News – Sportowa Wizja Innformacji? Zapraszamy niżej.

 

 

 

 

Pierwszą i zarazem najbardziej widoczną zmianą jest wygląd oraz przejrzystość strony. Praktycznie podane jak na tacy wszystko to co najważniejsze – wyniki i tabele które można znaleźć u góry, unikatowy ,,Sportowy Rozkład Jazdy" gdzie podawane będą informacje na temat nadchodzących wydarzeń.

Druga sprawa – informacja przede wszystkim. Każdy kto chociaż raz zobaczył starą odsłonę i przyjrzał się jej dokładniej ten wiedział, że redaktorzy – zapaleńcy a zarazem społecznicy z gminy Piaseczno swoje myśli przelewali na elektroniczną formę papieru, zazwyczaj krytyczne o wielu sferach naszego podwórka. Oczywiście to zostanie lecz zapowiadana dawka będzie zdecydowanie mniejsza.

Kolejna wiadomość nawiązującą do drugiej sprawy jest taka, że dużo miejsca będziemy poświecać naszemu największemu zasobowi kapitału ludzkiego, czyli młodzież. Tego dotychczas nie było nigdzie przez wiele lat. Do lipca same informacje, później uzupełnimy o wyniki i tabele.

 

 

 

To nie wszystko – "oczekujcie nieoczekiwanego".

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna