Znajdziesz nas na:

Główna

Ruszaj się. Idzie lato

Niedawno  zaczeło się kalendarzowe lato. Dlatego tym bardziej zachęcamy do aktywności na świeżym powietrzu, a przede wszystkim do ruchu i zdrowego stylu życia.

 

W związku z powyższym zapraszamy na bezpłatne Letnie Marsze Nordic Walking łączące pokolenia, które odbędą się w dniach: 29.06, 27.07 i 31.08. (soboty) o godz. 10.00. Miejsce zbiórki uzależnione jest od warunków terenowych. Można je sprawdzić na tydzień przed marszem na stronie www.gabrytm.eu lub telefonicznie 605 645 150. Zapraszamy wszystkich na rodzinne marsze rekreacyjne z kijami, zarówno zaawansowanych oraz tych, którzy pragną spróbować po raz pierwszy tej formy aktywności. Przewidziane atrakcje. Istniej możliwość wypożyczenia kijków po uprzednim zgłoszeniu. Dla wszystkich seniorów – uczestników powyższych przedsięwzięć -przewiduje się bezpłatne poradnictwo fizjoterapeutyczne.

 

Natomiast w piątek 28 czerwca, o godz. 10.00 odbędą się bezpłatne zajęcia Gimnastyki 55+ prowadzone przez Gabrielę Helak w sali Cechu Rzemiosł Różnych w Piasecznie przy ul. Kościuszki 11. Zajęcia prowadzone są przy muzyce z lat 70-tych, dobrane do możliwości uczestników. Ćwiczenia  poprawiają ogólną sprawność i wydolność organizmu, możliwości ruchowe stawów i mięśni, koordynację i równowagę, powodują wzrost odporności uczestników, dają wiele radości i samozadowolenia, przywracają pozytywne nastawienie.

 

Organizatorem obydwu propozycji jest Gabriela Helak z firmy Gabrytm.

Informację przygotował: Arkadiusz Strzyżewski – doradca Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno.

Komunikat przesyła: Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno.

 

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna