Znajdziesz nas na:

Inne

Rally Piaseczno razy VIII

Niewiele występuje dni w roku gdy jakikolwiek ludzki głos jest tłumiony przez ryk silników. Tym razem miłośnicy motoryzacji nie będą zawiedzeni gdyż nadchodzący weekend na terenie Piaseczna i Lesznowoli zaplanowano 8 już edycję Rally Piaseczno o puchar Burmistrza.

 

fot. Adam Roch

Rajd jest rozłożony na dwa dni. W sobotę na około 100 kilometrowej trasie w obrębie Piaseczna, Tarczyna, Lesznowoli, Kosowa i okolic rozegranych zostanie 10 prób sportowych, w tym również w nowych lokalizacjach, o max. dopuszczalnych długościach, łatwych w nawigacji, szybkich zarazem technicznych, rozgrywanych na zamkniętych obiektach, o zmiennej utwardzonej nawierzchni (asfalt, beton, bruk) i różnorodnej charakterystyce, poprzedzonych punktami kontroli czasu. W Lesznowoli już po raz drugi Załogi będą walczyć o PUCHAR WÓJTA GMINY LESZNOWOLA.

Dzień później w godzinach 9.30 – 14.00, w centrum miasta, przy ul. Józefa Sierakowskiego, na wyłączony z ruchu 2 parkingach rozegrana zostanie widowiskowa "SUPER PRÓBA O PUCHAR BURMISTRZA PIASECZNA" poprzedzona paradą (przejazd kolumny samochodów po wyznaczonych ulicach miasta) zaproszonych gości i uczestników w eskorcie policji, zakończona złożeniem wiązanki kwiatów pod tablicą upamiętniająca marsz. Józefa Piłsudskiego.

 

Jest jeszcze szansa na to by móc wziąć udział w rajdzie. Wystarczy spełnić warunki jakie stawia organizator któym jest Automobilklub – Centrum:

  • Ukończone 18 lat
  • Pilota
  • Prawo jazdy 
  • Samochód z ważnym przeglądem technicznym
  • Ubezpieczenie OC i NWW
  • Dwa kaski ( dla kierowcy i pilota)

Koszt wpisowego jest zależny od rodzaju auta w jakim będzie się ścigało oraz dnia dokonania wpłaty. Więcej informacji na stronie AK-Centrum.

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Inne