Znajdziesz nas na:

Inne

Rally Piaseczno: 1 dzień za nami

Kilka dni temu informalismy o VIII edycji rajdu Rally Piaseczno, organizowanego przez Automobilklub Centrum. Dziś po drogach i na zamkniętych przestrzeniach Piaseczna, Lesznowoli i Tarczyna poruszało się 38 załóg w kilku różnych kategoriach. Dziś licznik zatrzymał się na 10 przejechanych odcinkach specjalnych.

 

fot. pelnygaraz.pl

 

Pierwsze auto prowadzone przez duet Krzysztof Strzeżysz (kierowca)/Jan Błachnio (pilot) zaczęło swój wyścig na miejskim targowisku równo o godzinie 10. Następnie rywalizacja przenosiła się do Gąsek (gm. Tarczyn), kilkanaście minut później gościem rajdu był Głosków, Później jazda na parking przy Urzędzie Gminy w Lesznowoli a potem piąty OS w okolicach terenów Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Piasecznie. I tak dwukrotnie.

 

Ostatni wóz przystosowany do wyścigów zakończył swój bieg ok. 16:50. Po pierwszyn dniu rywalizacji na czele znajduje się Jacek Góniak, prowadzący poczciwego Fiata 126p. O ledwie 41 setnych sekundy za nim jest Mariusz Kostecki jeżdzącym Hondą Civic a na najniższym stopniu podiom znajduje się obecnie Michał Gąsior za sterami Subaru Imprezy. 

 

Jutro ostatni dzień, planowana jest Super Próba o Puchar Burmistrza Piaseczna. Początek od godziny 12 na parkingu przy Urzędzie Gminy.

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Inne