Znajdziesz nas na:

Piłka Nożna

Pucharowa Środa: Dokonają (prawie) niemożliwego?

Sukces sprzed 5 lat został powtórzony – Sparcie Jazgarzew wśród 4 drużyn które mają prawo walczyć o okręgowy Puchar Polski, a zarazem mogą reprezentować województwo Mazowieckie na arenie krajowej. Tylko musi zrobić dwie rzeczy – pokonać jutro III-Ligowy Ursus Warszawa oraz inną drużynę z tego samego szczebla rozgrywkowego na którego mogą trafić (Mazur Karczew lub Pogoń Grodzisk Mazowiecki.

 

logo MZPN

 

Wracając do meczu datowanego na 13 maja 2008 roku – wówczas podopieczni Witolda Faliszewskiego polegli w rywalizacji z III-ligową wówczas Narwią Ostrołęka 2 do 5, a dla żółto-niebieskich trafiali: Rafał Michalski w 4 minucie otwierając wynik spotkania i Marcin Lewandowski ciut ponad pół godziny później. Dodajmy, że ligę zakończyli na 5 miejscu.

 

Teraz sytuacja jest podobna – 4 miejsce po 26 kolejkach, w dodatku skład zdecydowanie mocniejszy od tego któy prezentował się w sezonie 2008/2009. Nie można natomiast zlekceważyć 3 siły III ligi, choć nie prezentuje ostatnio zbyt wysokiego poziomu.

 

Ciekawostką jest fakt, że II bramkarzem ,,Traktorków" jest Jan Barański, były bramkarz KS'u Piaseczno w sezonie 2011/2012.

 

Początek meczu jutro o godzinie 17 na stadionie w Wólce Kozodawskiej.

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Piłka Nożna