Znajdziesz nas na:

Główna

Przed weekendem: Remis byłby cudem cz.1

Weekend za pasem, to i futbol wraca na boiska. Tym razem zmieniamy koncepcję i zamiast pakietu ,,wszystko razem" będzie wszystko osobno. Każda liga znajdzie swoje miejsce w osobnym newsie. Na początek GOSiRki które są z góy skazane na porażkę, choć nie takie niespodzianki im się zdarzały.

 

Po dość udanej wtorkowej inauguracji sezonu ekstraligi (remis z Górnikiem Łęczna 2:2, relacja TUTAJ) tym razem podopiecznym Mariusza Malarza przyjdzie się zmierzyć z jeszcze bardziej wymagającym rywalem – Medykiem Konin. V-ce mistrzynie Polski kilka dni temu wybrały się do Bydgoszczy, gdzie wystarczyły im 44 minuty do kompletnego rozbicia tamtejszego KKP (4:0).

 

Teoretycznie przyjezdne są na straconej pozycji, lecz przez wielu będzie przypominana sytuacja sprzed kilku miesięcy z Raciborza, gdzie GOSiRki sensacyjnie wygrały z Unią 1:2. Cień nadzieji jest lecz nie zapominajmy, że w ataku gospodyń na pewno będzie siać strach Ewa Pajor – tegoroczna mistrzyni Europy do lat 17-tu. 

 

Medyk Konin – GOSiRki Piaseczno 

Sobota godz. 13

Nasz Typ: 1

 

Na pewno większość z czytelników będzie chciała być na bierząco z informacjami biegnącymi wprost z obiektu przy ul Podwale 1 mamy niespodziankę – będzię przeprowadzona relacja LIVE z tego spotkania.


DL fot. SS

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna