Znajdziesz nas na:

Kobiety

Przed weekendem: Prawie wszędzie ostatki

Za tydzień nastanie astronomiczne lato. To oznacza że również chylą się ku końcowi rozgrywki w prawie wszystkich ligach piłkarskich. Szanse na awans ma jeszcze Jedność Żabieniec a Perła Złotokłos może się zbliżyć do powrotu na 2 miejsce w okręgówce gwarantujące baraże. 

 

fot. DL

Żal po straconej szansie zostanie

Początek weekendu drużyn z naszego regiionu w Milanówku. Tam muszą się wstawić najwięksi przegrani tego sezonu – B-Klasowe rezerwy Jedności Żabieniec. Ostatni tydzień był najgorszy w wykonaniu ,,biało-czerwonych". Najpierw przegrana w bezpośredniej rywalizacji o premiowane awansem 2 miejsce w Przyszłością II Włochy (1:2) a kilka dni później skromna porażka w Piastowie z drugą ekipą Piasta (0:1). Aby nie spaść z ,,pudła trzeba wygrać z Milanem. Jak tego dokonają? Przekonamy się po godzinie 15.

Milan II Milanówek – Jedność II Żabieniec. Sobota godz. 13, Milanówek


Byle by było przyjemnie

To był jeden z najlepszych sezonów Sparty Jazgarzew w historii. 5 miejsce w lidze, 1/2 finału okręgowego Pucharu Polski. Na koniec turnusu zwanego IV ligą podopieczni Witolda Faliszewskiego pojadą blisko, bo do Grójca. Gospodarze jutrzejszej potyczki utrzymali się więc mecz będzie traktowany jako o pietruszkę. Zapewne szkoleniowcy obu zespołów dadzą szanse gry zawodnikom którzy nie mieli okazji wykazać swych umiejętności szerszej pubiczności.

Mazowsze Grójec – Sparta Jazgarzew. Sobota, godz. 17, Grójec


Mecz o wszystko

Forma w jakiej ostatnio znajduje się A-klasowa drużyna Jedności potwierdza jej aspiracje by na zakończenie sezonu utrzymać się na najniższym stopniu podium.Podopieczni Łukasza Matulki za wszelką cenę będą chcieli w Oborach udowodnić swą wyższość nad stołecznymi Siekierkami. Jeśli piłkarze klubu z Leśnej 15 odpoczęli po derbach z rezerwami Perły (3:2) to dopną swego.

UKS Siekierki Warszawa – Jedność Żabieniec. Sobota godz. 17:30, Obory


Zmazać plamę po Wrocławiu

W teorii sezon w kobiecej ekstralidze się zakończył. Podium znane, rozdano puchary i medale. Lecz czy na pewno? Otóż nie.Kilka tygodni temu przez znienawidzony nadmiar deszczu trzeba było odwołać mecz GOSIRek Piaseczno i KKP Bydgoszcz, To spotkanie będzie ostatnią szansą na zaprezentowanie się biało-niebieskich w sezonie oraz próbą zatarcia złego wrażenia po środowej próbie stawienia czoła AZS-owi Wrocław (0:5). Kto wygra – zakończy sezon na 7 miejscu w lidze. A trzeba pamiętać że na terenie Pomorza i Kujaw również wynik nie napawał optymizmem (0:4). Jedyna dobra wiadomość to ta, że swoje ,,odsiedziała na trybunach" Magda Dudek i ujrzymy ją. Z tego spotkania będzie prowadzona transmisja radiowa, której serwis Piaseczno Sport News jest partnerem. Więcej szczegółów TUTAJ.

 

GOSiRki Piaseczno – KKP Bydgoszcz. Niedziela godz. 13, Piaseczno


By godnie zakończyć sezon

O tej samej godzinie w Żabieńcu i Złotokłosie ostatki zaczną zarówno rezerwy Sparty jak i Perły. Obie drużyny mogą wystąpić w mocno eksperymentalnych składach, gdyż mogą sobie na to pozwolić. Rywalami będą odpowiednio: Amigos Warszawa (Sparta II) i Anprel Nowa Wieś.

Amigos Warszawa – Sparta II Jazgarzew. Niedziela godz. 13, Żabieniec

Perła II Złotokłos – Anprel Nowa Wieś. Niedziela godz. 13, Złotokłos


Nadarzy się Kosa na nie wiadomo co

Na sam koniec tego rollercoaster'a Liga Okręgowa. W Chylicach i Nadarzynie może być tak samo ciekawie jak i nudno. Laura w ,,prawie derbach" podejmie sąsiada w tabeli – Kosę, a 3 ekipa rozgrywek VI szczebla piłkarskiego w kraju mogłaby zrobić przed meczem trening wydolnościowy a zarazem zaoszczędzić na transporcie wybierając się do Nadarzyna… rowerami. Klub z pogranicza Piaseczna i Konstancina ma rachunki do wyrównania gdyż na obiekcie w Bielawie ówcześni gospodarze wbili 6 goli do siatki Laury tracąc dwa. Natomiast Perła niesiona jeszcze niewielką szansą na to by móc przystąpić do baraży spróbuje rozbić tamtejszy GLKS.

 

Laura Chylice – Kosa Konstancin. Niedziela, godz. 17. Chylice

GLKS Nadarzyn – Perła Złotokłos. Niedziela, godz. 17. Nadarzyn

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Kobiety