Znajdziesz nas na:

Główna

Przed weekendem: Comeback Laury, kolejka bez derbów cz.2

Weekend za pasem, to i futbol wraca na boiska. Tym razem zmieniamy koncepcję i zamiast pakietu ,,wszystko razem" będzie wszystko osobno. Każda liga znajdzie swoje miejsce w osobnym newsie. Zaglądamy na boiska ligi Okręgowej a tam podział drużyn po pół. Ekipy z Konstancina + Laura u siebie, reszta na wyjazdach.

Zaczniemy od Chylic, gdzie wreszcie lokalna społeczność będzie mogła ujrzeć w akcji swoich ulubieńców. Podopieczni Daniela Barcickiego nie powinni mieć najmniejszego problemu z pokonaniem beniaminka – Sarmatę Warszawa. Przyjezdni do tej pory ani razu nie wygrali, zdobyli w dotychczasowych 3 spotkaniach dwa gole tracąc aż 21 (słynna porażka z Raszynem aż 0:13 sprzed 2 tygodni). Jeśli padnie remis lub Sarmata wyjechałaby z Chylic jako wygrany, to aż strach pomyśleć co może się wydarzyć na obiekcie Laury.

 

Laura Chylice – Sarmata Warszawa

Sobota godz. 16

Nasz Typ: 1


Z granicy Piaseczna i Konstancina przenosimy się do Bielawy. Tam Kosa podejmie KS Teresin. Gospodarze zapewne czują jeszcze w nogach męki z LKS-em Chlebnią (zakończony remisem 1:1, o czym piszemy TUTAJ) podczas gdy goście dość spokojnie ograli Laurę 3:1. Przed zawodnikami z Bielawy ciężkie zadanie. W dodatku nigdy nie wiadomo, kto będzie asem z rękawa drużyny strojącej się na boisku w biel i czerwień.

 

Kosa Konstancin – KS Teresin

Sobota godz. 14:30

Nasz Typ: X


Do Obór na stadion KS'u Konstancin uskrzydlonego pokaźnym zwycięstwem nad Perłą Złotokłos (3:0) przybędzie KS Raszyn. Jak pisaliśmy wyżej, przyjezdni mają odhaczoną m.in Laurę. W dodatku goście mają ten konfort, że ostatnie spotkanie grali tydzień a nie 3 dni temu. Jednak szeroka kadra jaką ma pod sobą Bartosz Kobza może dać psztyczek w nos a do tej pory nikt nie wygrał w tym sezonie na stadionie nieistniejącej już Skry poza KS'em.

 

KS Konstancin – KS Raszyn

Sobota godz. 17

Naz Typ: 1


Czas na wyjazdowiczów. Każdemu sceptykowi który zjawił się w poprzednią niedzielę przy Leśnej 15 w Żabieńcu zapewne spadła przysłowiowa kopara, gdy konczyła się rywalizacja Jedności i stołecznego Świtu. Nie dość że wygrana, w dodatku pierwsza od powrotu w LO to jeszcze jak okazała (4:0). Jutro podopieczni Łukasza Matulki będą pędzić po murawie we Włochach (dla potomnych – nie włoszech) by walczyć o kolejny komplet z tamtejszą Przyszłością. Aż ciężko prorokować rezultat w ciemno dlatego nie bierzemy odpowiedzialności za pechowo wytypowany wynik.

 

Przyszłość Włochy – Jedność Żabieniec

Sobota godz. 11

Nasz Typ: X


Pewne perturbacje leżące po stronie gospodarzy spowodowały swego rodzaju niepewność w obozie Perły Złotokłos, która jutrzejszego po południa wybierze się w podróż do Błonii. Tamtejsza Błonianka wyrasta na jednego z nieoczekiwanych faworytów rozgrywek. Podopieczni Krystiana Kopeckiego będą chcieli zmazać plamę z środowej porażki jaką poniosła kilka dni temu po grze na własnym terenie z KS'em Konstancin. Czy jej się to uda? Okaże się pod wieczór.

 

Błonianka Błonie – Perła Złotokłos

Sobota godz. 17

Nasz typ: X

 

Na koniec znaleźliśmy ciekawą usługę pewnego punktu bukmacherskiego. W swej ofercie wprowadzono ,,naszą" grupę LO. Gdyby wyciągnąć ze swej kieszenii 2 złote i dokonać zawarcia zakładu, to ładna suma byłaby do zdobycia. w przypadku samych zwycięstw. Jeśl ktoś chce wiedzieć – prosimy o prywatną wiadomość na naszym fanpage'u bądź na redakcja@http://psnews.com.pl/.


DL fot. KM

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna