Znajdziesz nas na:

Główna

6 dni przed… Okręgówką cz. 2

Około tygodnia zostało do tego, by na każdym możliwym maszcie powiesić zieloną flagę z napisem ,,Liga na start" i podnieść ją w górę. Jakie mają szanse by osiągnąć ustalone cele? Następna analza dotyczy dwóch zespołów, które swe mecze w Lidze Okręgowej zaczną ciut później niż reszta, a mowa o KS-ie Konstancin i Perle Złotokłos.

 

Perła Złotokłos

 

Pierwszą w kolejności drużyną przedstawiona przed obliczem waszych oczu będzie klub, którego seniorska sekcja piłkarska zajęła na koniec poprzedniego sezonu 3 miejsce. Nikt nie wierzył przed startem poprzedniej odsłony ligowej w to, że podopieczni duetu Krzysztof Kopecki – Mateusz Jaworski powalczą o cokolwiek większego niż ,srodek tabeli. Stało się jednak inaczej i przed swym pierwszym meczem (za tydzień z Kosą Konstancin) stabilizacja w składzie jak w mało której drużynie. Doszło do wymiany na linii Sparta-Perła. Do IV-ligowca został wypożyczony Cezary Kur, natomiast na Traugutta będzie częściej widziany Łukasz Kania – ikona klubu z Jazgarzewa.

Nasz typ: 3-5 miejsce


KS Konstancin (dawniej Skra Obory)

 

Ciężko cokolwiek powiedzieć o tworze wytworonym przez połączenie Skry Obory i RKS-u Mirków. Kadra jaką ma pod sobą Bartosz Kobza to zlepek tych dwóch klubów lecz sądząc po wynikach sparingów oraz klasę rywali z którymi się mierzyli wychodzi na to, że mają szanse na pewne utrzymanie się w lidze Okręgowej a nawet środek lecz może to nie wystarczyć na awans. 

 

Nasz typ: 2-4 miejsce

 

A w następnym rozdaniu o A-klasie i III lidze kobiecej. Kiedy? Tego nie wie nikt


DL fot. DL

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna